Yerinde bilgisayar servisi

Hakkımızda

2008 yılında İstanbul Maltepe Küçükyalı'da Prestij bilgisayar olarak ticari kimliğimiz ile ticaret hayatına başlamış olup 2012 Yılında Koç Universitesinde Technotime olarak 2. şubemizi açarak büyüme ve kurumsal kimlik kazandık, ve siz müşterilerimizin desteği ile profesyonel hizmet anlayışını ilke edinerek uzun yıllar büyüyerek çalişmalarımız devam etmekteyiz.

Genel olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak Firma ve Kurumlara Bilişim Teknolojileri alanında danışmanlık ve destek vermekteyiz. Başlıca hizmetlerimizi; Alt Yapı koordinasyonları, Proje Geliştirme ve İş Takibi, Kurumsal ve Bireysel Ürün Tedarikleri, Yerinde Teknik Servis Hizmetleri, Kurumsal Web Çözümleri, Profesyonel ve Amatör Kablosuz Ağlar, Ticari Yazılım Tedarik ve Eğitimleri şeklinde sıralamamız mümkündür.

Sektör yenilikleri yakından takip edip deneyimlerimizle analiz ederek müşterilerimizin sorunlarına kesin ve kalıcı çözümler üretmek için çaba göstermekteyiz. Bilişim Sektörünün Büyük Üretici Ve Tedarikçileri ile kurmuş olduğumuz iş ortaklıkları Ekonomik anlamda daralan piyasanın sorunlarına çözümler üretmemiz, bize dolayısı ile müşterilerimize büyük destek olmaktadır. Firmamız geniş bir ürün yelpazesi ile her tür isteğe cevap verebilme potansiyelini elinde tutmaktadır.

Dürüst ve Hızlı çalışmayı kendisine ilke edinen firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek için gün geçtikçe kendini yenilemekte ve sektöründeki yerini günden güne sağlamlaştırmaktadır.